Lezecké kurzy

Maminky s dětmi  - Pátek 09:00-10:00h

Kurz Maminky s dětmi - Pátek 09:00-10:00h

Termín 18. 09. 2023 - 26. 01. 2024
Kapacita 8
Volných míst Plno
Cena 3 800,- Kč

Kurz není aktivní.

Program určený pro maminky či tatínky, kteří by rády své děti aktivně rozvíjely po tělesné i duševní stránce. Obsahem kurzu je kombinace pohybové průpravy, lezení a gymnastiky ušitá přesně na míru těm nejmenším dětem a jejich rodičům.

Aktivní pohyb dětem prospívá při jejich růstu a vývoji. Děti prostřednictvím pohybu získávají možnost zdravého upevnění sebevědomí, zjišťují své možnosti a limity, přičemž dochází k upevňování vzájemných vazeb.

Jednotlivé lekce/hodiny budou zaměřeny na trénink rodičů s dětmi, kdy rodič je součásti tréninku a prochází jednotlivými částmi hodiny, které jsou zaměřené na koordinaci, obratnost, rozvoj motoriky u děti a všeobecnou pohybovou průpravu (gymnastika/lezeni).

Cílem hodin je, aby se děti seznamovaly, socializovali, učily se určitému systému cvičeni a režimu při společných aktivitách.

Lektorka Petra Hedbávná je bývalou reprezentantkou ve sportovní gymnastice a teamgymu, nyní se věnuje lezení, běhu a dalším různorodým sportovním aktivitám. Gymnastice se věnovala aktivně 24 let, a proto Vám ráda předá své zkušenosti ze své gymnastické a současně trenérské kariéry. Petra má zkušenosti s trénováním rodičů s dětmi, gymnastickou přípravou pro různá sportovní odvětví, trénováním dospělých i mládeže ve sportovní gymnastice. V neposlední řadě sbírala zkušenosti v USA, kde se věnovala žákovskému a juniorskému výběru.

Všechny svoje zkušenosti by ráda předávala dal a tím přispěla k rozvoji koordinace a obratnosti u děti a dospělých.


Kurz je určen pro děti od 2 do 4 let. 

V případě omluvené absence má kurzista nárok na volný vstup, lekce se nenahrazují.