Lezecké kurzy

Děti  7-9 let - Středa 17:45-19:15h

Kurz Děti 7-9 let - Středa 17:45-19:15h

Termín 13. 02. - 16. 06. 2023
Kapacita 14
Volných míst Plno
Cena 4 100,- Kč

Přihlásit jako náhradník Zjistit bližší informace

Kdy: 1x týdně/1,5h 

Přijďte si k nám vyzkoušet trénink sportovního lezení, u kterého zažijete spoustu zábavy a poznáte nové kamarády. Bouldering je nově Olympijský sport, který rozvíjí obratnost, motoriku a sílu těla i ducha! Lekce jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak dětem, které se už s lezením setkaly a chtějí se naučit více. 

Lekce jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak dětem, které se už s lezením setkaly a chtějí se naučit více. Skupinky jsou tvořeny s ohledem na věk a zdatnost, v max. počtu šesti dětí na

jednoho školeného instruktora.

Skrze hry si děti osvojí obratnost a koordinaci nejen na stěně. Nenucenou formou se učí správným lezeckým návykům, od rozcvičky, přes techniku lezeckého pohybu, práci s lanem, základy metodiky a strečinku.

Lezení je pro člověka a především pro děti přirozeným pohybem. Toho využíváme ve prospěch zdravého a rovnoměrného rozvoje pohybového aparátu dětí. Ve spolupráci s fyzioterapeuty z Fyzio Gym Cooper zařazujeme do aktivit kompenzační cvičení, která podporují správné držení těla.


POKUD SE POČET VOLNÝCH MÍST NACHÁZÍ V MÍNUSOVÝCH ČÍSLECH, ZNAMENÁ TO, ŽE SE JIŽ HLÁSÍTE JAKO NÁHRADNÍK. ZÁPORNÉ ČÍSLO POTÉ ZNAČÍ POČET DALŠÍCH NÁHRADNÍKŮ, KTEŘÍ JSOU PŘED VÁMI.


Upozornění pro rodiče:

Lekci je možno si nahradit pouze v případě, že byla absence dítěte na lekci řádně předem omluvena, a to formou e-mailu na adresu kurzy@hangarbrno.cz nebo formou SMS na telefonní číslo +420 602 133 955

Přihlásit jako náhradník Zjistit bližší informace