Lezecké kurzy

Maminky s dětmi  - Pátek 09:00-10:00 (2-3 roky)h

Kurz Maminky s dětmi - Pátek 09:00-10:00 (2-3 roky)h

Termín 20. 09. 2024 - 31. 01. 2025
Kapacita 10
Volných míst 3
Cena 3 900,- Kč

Přihlásit Zjistit bližší informace

Program určený pro maminky či tatínky, kteří by rády své děti aktivně rozvíjely po tělesné i duševní stránce. Obsahem kurzu je kombinace pohybové průpravy, lezení a gymnastiky ušitá přesně na míru těm nejmenším dětem a jejich rodičům.

Skupinka je určena pro děti ve věku 2-3 let. Pokud máte zájem o kurz lezení a gymnastiky pro děti od 3 do 5 let, tak jej naleznete zde: https://aktivity.hangarbrno.cz/kurz/125.maminky-patek-1015-1115-3-5-let/ 

Aktivní pohyb dětem prospívá při jejich růstu a vývoji. Děti prostřednictvím pohybu získávají možnost zdravého upevnění sebevědomí, zjišťují své možnosti a limity, přičemž dochází k upevňování vzájemných vazeb.

Jednotlivé lekce/hodiny budou zaměřeny na trénink rodičů s dětmi, kdy rodič je součásti tréninku a prochází jednotlivými částmi hodiny, které jsou zaměřené na koordinaci, obratnost, rozvoj motoriky u děti a všeobecnou pohybovou průpravu (gymnastika/lezeni).

Cílem hodin je, aby se děti seznamovaly, socializovali, učily se určitému systému cvičeni a režimu při společných aktivitách.

Lektorka Petra Hedbávná je bývalou reprezentantkou ve sportovní gymnastice a teamgymu, nyní se věnuje lezení, běhu a dalším různorodým sportovním aktivitám. Gymnastice se věnovala aktivně 24 let, a proto Vám ráda předá své zkušenosti ze své gymnastické a současně trenérské kariéry. Petra má zkušenosti s trénováním rodičů s dětmi, gymnastickou přípravou pro různá sportovní odvětví, trénováním dospělých i mládeže ve sportovní gymnastice. V neposlední řadě sbírala zkušenosti v USA, kde se věnovala žákovskému a juniorskému výběru.

Všechny svoje zkušenosti by ráda předávala dal a tím přispěla k rozvoji koordinace a obratnosti u děti a dospělých.


Kurz je určen pro děti od 2 do 3 let. 

V případě omluvené absence má kurzista nárok na volný vstup, lekce se nenahrazují.

Lekci je možno si nahradit pouze v případě, že byla absence dítěte na lekci řádně předem omluvena, a to formou e-mailu na adresu lucie@hangarbrno.cz.

Další základní informace o organizaci kurzů si prosím pročtěte na této adrese: https://hangarbrno.cz/oddilova-pravidla/

Přihlásit Zjistit bližší informace