Lezecké kurzy

Děti  4-6 let - Úterý 18:00-19:00h

Kurz Děti 4-6 let - Úterý 18:00-19:00h

Termín 17. 09. 2024 - 28. 01. 2025
Kapacita 12
Volných míst Plno
Cena 4 150,- Kč

Přihlásit jako náhradník Zjistit bližší informace

Kdy: 1x týdně/1h

Přijďte si k nám vyzkoušet trénink sportovního lezení, u kterého zažijete spoustu zábavy a poznáte nové kamarády. Bouldering je nově Olympijský sport, který rozvíjí obratnost, motoriku a sílu těla i ducha! Lekce jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak dětem, které se už s lezením setkaly a chtějí se naučit více. 

Lekce jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak dětem, které se už s lezením setkaly a chtějí se naučit více. Skupinky jsou tvořeny s ohledem na věk a zdatnost, v max. počtu šesti dětí na jednoho školeného instruktora.

Skrze hry si děti osvojí obratnost a koordinaci nejen na stěně. Nenucenou formou se učí správným lezeckým návykům, od rozcvičky, přes techniku lezeckého pohybu, práci s lanem, základy metodiky a strečinku.

Lezení je pro člověka a především pro děti přirozeným pohybem. Toho využíváme ve prospěch zdravého a rovnoměrného rozvoje pohybového aparátu dětí. Ve spolupráci s fyzioterapeuty z Fyzio Gym Cooper zařazujeme do aktivit kompenzační cvičení, která podporují správné držení těla.

POKUD SE POČET VOLNÝCH MÍST NACHÁZÍ V MÍNUSOVÝCH ČÍSLECH, ZNAMENÁ TO, ŽE SE JIŽ HLÁSÍTE JAKO NÁHRADNÍK. ZÁPORNÉ ČÍSLO POTÉ ZNAČÍ POČET DALŠÍCH NÁHRADNÍKŮ, KTEŘÍ JSOU PŘED VÁMI.


Upozornění pro rodiče:

Lekci je možno si nahradit pouze v případě, že byla absence dítěte na lekci řádně předem omluvena, a to formou e-mailu na adresu lucie@hangarbrno.cz.

Další základní informace o organizaci kurzů si prosím pročtěte na této adrese: https://hangarbrno.cz/oddilova-pravidla/

Přihlásit jako náhradník Zjistit bližší informace