Yoga a sálové lekce

ST: JoyFull Flow Vinyasa Yoga

ST: JoyFull Flow Vinyasa Yoga

Termín 28. 02. 2024 17:45 - 19:00
Kapacita 12
Volných míst 12
Cena 195,- Kč

Akce není aktivní.

Lekce začínáme prácí s dechem. Hodiny, které pro vás chystám budou jednoduše řečeno hravé. :) Z mé zkušenosti je praxe vedená s lehkostí ta co dokáže obohatit nejvíc. O co jde? Vnímat dech a nechat se jím vést.

Naučit se používat nádech a výdech jako nejlepšího pomocníka. Lekce budou výzvou i pohlazením. Jedna z mých fascinací, které nejvíc ovlivňují obsah hodin, je práce s nervovým systémem. Spojení tradičních a moderních přístupů pak tvoří takovou nenásilnou „terapii“ pro tělo i ducha. :)

Individuální přístup je mi vlastní, a proto se na hodinu může přidat v podstatě každý ať už se cítí být pokročilým nebo začátečníkem. Všichni máme nějakou superpower :)


Lekcemi Vás provede: Nika

"Jóga je můj celoživotní partner. Už při první lekci jsem se do jógy zamilovala. Bylo mi tenkrát 15let! Moje cesta vedla od klasické "gym jógy“ a pilates k hot józe, létům Ashtanga vinyasa praxi až dnešnímu komplexnějšímu stylu. Na hodinách poznáš co to znamená :))

První lekci jsem odučila na gymplu při těláku :)) Měli jsme fajn tělocvikářku a tak se nechala přemluvit. K lektorování ale nakonec museli přemlouvat i mě, a to když se můj partner a jeho baseballový spoluhráči rozhodli, že bych je přeci měla naučit Ashtangu! Před pěti lety tak začala moje cesta jako lektorky jógy. Od té doby se mnohé co předávám změnilo, ale základ zůstává stejný. Stala jsem se průvodcem těch, kteří hledají cestu k tělu a sobě."