Lezecké aktivity

Movement – Nauč se efektivně využívat své tělo a zdokonal svůj pohyb!

Movement – Nauč se efektivně využívat své tělo a zdokonal svůj pohyb!

Termín 06. 10. - 22. 12. 2022
Kapacita 10
Volných míst 6
Cena 3 700,- Kč

Přihlásit Zjistit bližší informace

Lekce probíhají každý čtvrtek od 6.10. do 22.12. v čase 17:00 – 18:15

Dne 17. 11. lekce z důvodu státního svátku neprobíhají.


Movement je umění hýbat se kvalitně a dlouhodobě udržitelně. Lekce movementu Vás naučí vnímat a efektivně propojit celé své tělo. S Vaší vlastní píli získáte schopnost učit se novým, pohybovým vzorcům snadněji a rychleji a zkvalitníte Vaši vlastní pohybovou praxi, která se Vám bude hodit jak v lezeckém pohybu tak i v běžném životě.

Každá lekce bude založena na třech pilířích: komplexní pohybová rozcvička, dynamická koordinační cvičení a pohybové hry. Rozcvička slouží ke komplexnímu propojení celého těla, díky kterému můžete jednodušeji naleznout a odstranit Vaše dysbalance, takže se z dlouhodobého hlediska budete celkově cítit lépe.

Koordinační cvičení se zaměřují na schopnost udržet kvalitu pohybu v dynamickém podání a obnovení body-mind connection skrze všechny Vaše smysly. Pohybové hry narozdíl od předchozích dvou probíhají ve dvou či více lidech. Pracujeme za pomocí vlastního těla a těla parťáka, přičemž hru může zpestřit tzv. practice ball. Tyto hry nejsou tolik o vítězství jako o hře samotné, díky nim rozvíjíme nebo udržujeme již nabyté kvality pohybu v dynamicky měnícím se prostředí.

Minimální kapacita kurzu jsou 4 účastníci.

Lekcemi Vás provede Áron. „Přes 10 let dělám parkour a akrobacii a 7 let jsem vedl pohybové lekce v Dark Side Movement. Mimo jiné se také věnuju fyzioterapii. Tyto směry se podle mě doplňují, propojují a vytváří tak dlouhodobě udržitelnou a zábavnou pohybovou praxi. Movemenet v mém podání se inspiruje praxí Fighting Monkey a podávám jí vlastní formou.“ 

Přihlásit Zjistit bližší informace